Kahve Kervanı

SOSYAL MEDYA
İletişim

TELEFON HATTIMIZ

55555555555

Hakkımızda

Kahve Kervanı

2017 yılında İstanbul Beyoğlu’nda açılan Kahve Kervanı, aynı zamanda İstanbulluların pek çok kahve çeşidini birarada bulabilecekleri “kahve dükkanı” kültürü ile tanıştıran ilk örneklerden biri olma özelliğini de taşıyor. Kahve tutkunlarının ilgisi ile günden güne büyüyen ve seçkin işletmecilik anlayışı ile faaliyet gösteren Kahve Kervanı, sunduğu lezzetleri her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırabilmenin haklı gururunu yaşıyor.

Tazelik, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri olarak belirleyen Kahve Kervanı, geleneksel kahve kültürünü kendine has özellikleri ile birleştirerek kahve tutkunlarına farklı alternatifler sunmaktadır.

Kahve Kervanı menüsünü diğerlerinden ayıran en önemli özellik, dünyanın dört bir yanından toplanan en yüksek kalite standardına sahip kahve çekirdeklerinin, kuruluşun kendi imalatı olan makinelerde kavrulup, aromalandırılıp öğütülmesidir. Mükemmele ulaşmak için kavurma işlemi çok önemlidir. Çünkü kahvenin kendine has aroması ve lezzeti kavurma sırasında ortaya çıkar.

18 Haziran 2020, Perşembe

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler